Şehir GezileriTV | GÖRMEK İÇİN ÇOK ŞEY

Sosyal Medya Feragatnamesi

Aşağıda Citytrips.tv web sitemiz için Sosyal Medya Açıklaması açıklanmaktadır.

Sosyal Medya Sorunu

İnsanların en mahrem ve gereksiz yaşam ayrıntılarını, Citytrips.tv web sitemiz gibi yerlerde bile dünyayla paylaşmaya yönelik eşi görülmemiş gönüllü istekliliğinin yanı sıra mahremiyet haklarının savunulduğu ilginç bir zamanda yaşıyoruz. Yüzeyde görünüşte iyi huylu olsa da, hassas bilgilerin sınırsız kamuya açıklanmasının tehlikeleri su yüzüne çıkmaya başlıyor.

Kişisel bilgilerin yetkisiz veya kötüye kullanılması / kötüye kullanılması nedeniyle önemli sosyal medya oynatıcıları hakkında dava açılmaktadır. Koruma ve uyarma konusundaki başarısızlık büyük olasılıkla odaksal faktörler olacaktır. İnsanların ölümü veya intiharından sorumlu tutulan ifadeler için tazminat davası açılmaktadır. Basın mensuplarına sunulan sınırsız bir konuşma özgürlüğü veya daha fazla serbestlik altında faaliyet gösterdiklerini varsayan blogcular, hakaret, iftira, iftira vb. Nedeniyle hukuk davalarını kaybediyorlar.

Sosyal medya, teknolojik olarak daha sofistike ve kolay yayılmaya izin vermek için hızla ilerledikçe, sınırsız ifşanın eşzamanlı serpintisi artıyor. Bu nedenle, sosyal medyanın faydalarına karşı ölçülü bir yaklaşım, tedbirsizce ifşa etmenin tehlikelerinden kaçınırken, kendi Citytrips.tv web sitemiz gibi ortamlarda aşırılığın sonuçları olmadan keyifli bir çevrimiçi deneyimi kolaylaştırabilir.

Sosyal Medya'nın varlığı / kapsamı

Citytrips.tv web sitemizde sosyal medyanın kullanıldığını varsaymalısınız. Bir kişiyi, ürünü veya hizmeti onaylamak için bir düğmeye basit bir tıklama, sizin hakkınızda her zaman başkaları tarafından keşfedilebileceğini varsaymanız gereken kümülatif bir profil oluşturuyor. Bir web sitesini doğrudan bir düğmeye basarak veya bir web sitesinde kolaylaştırılmış e-posta iletme yoluyla birisiyle paylaşmaya çalışmak, bunun hedeflenen alıcı ile bitmeyebileceğini ve bunun sizin hakkınızda görülebilecek bilgiler üretebileceğini varsaymalısınız. gerçek sonsuz sayıda insan tarafından. Böyle bir domino etkisi tam burada Citytrips.tv web sitemizde başlayabilir.

Bir blog yorumu kadar basit bir şey, halka açık hale gelebilecek ve daha mantıklı bir tefekkür döneminden sonra tutabileceğiniz bir konumu (en azından güç veya ciddiyet açısından) gerçekten temsil etmeyebilecek diz üstü tepkiler için fırsat sağlar. Ayrıca, bir siteye diğerinin oturum açma kimlik bilgileriyle erişme kolaylığının veya birden fazla siteye erişim için genel bir oturum açmanın kullanılmasının, sizin ve çevrimiçi davranışlarınız hakkında, istenmeyen taraflara sizden daha fazla bilgi verebilecek bir dosya biriktirebileceğini unutmayın. fark edebilir veya isteyebilir. Bu özelliklerden herhangi biri veya tümü, bir anda veya başka bir zamanda Citytrips.tv web sitemizde mevcut olabilir.

Bu birkaç örnek, sosyal medyanın var olabileceği bazı olası yolları göstermektedir, ancak bu, kapsamlı bir liste değildir ve yeni teknolojiler bu listeyi hızla eski haline getirecektir. Amaç, sosyal medya erişimini, çeşitli şekillerde (bu web sitesi dahil) web sitelerinde yaygın olarak varlığını gerçekleştirmek ve bunu kullanmak için sorumlu bir yaklaşım geliştirmektir.

Başkalarını Korumak

Bu web sitesinde ve diğerlerinde sosyal medya platformlarında yapılan ifşaatların ve diğerlerinin nadiren sadece sizin için kısıtlandığını kabul etmelisiniz. Açıklamalar genellikle diğer insanları zorunlu olarak etkileyen ve etkileyen grup konuları hakkında yapılır. Diğer ifşalar, bazen çok az takdir yetkisiyle açıkça üçüncü şahıslarla ilgilidir. Bir anda komik görünebilecek şey, bir sonraki anda trajik olabilir. Ve ince bir "halka açık" misillemenin ömür boyu yankıları olabilir.

Web sitemizdeki sosyal medyanın ideal kullanımı, açıklamalarınızı başkalarıyla değil, öncelikle sizinle ilgili konularla sınırlandıracaktır. Şüpheniz varsa, ifşa etmeme tarafında hata yapmak en iyisidir. Açıklamanın o kadar anlamlı olduğu şüphelidir ki, Citytrips.tv web sitemizde (veya başka bir yerde) bir şeyi ifşa etme kararınız nedeniyle istemeden maruz kalan birinin çıkarlarını koruma önlemi ile dengelenemez.

Kendinizi korumak

Aynı şekilde, Citytrips.tv web sitemizde kendinizle ilgili özel bilgileri herkese açık olarak paylaşmaya yönelik bir anlık kararın uzun vadeli etkilerini düşünmek için ara vermelisiniz. Görüşler, beğeniler, beğenmemeler, tercihler ve başka türlü değişebilir. Bugün sahip olduğunuz perspektifleri açıkça ifşa etmek, geleceğe yönelik gelişen görüşlerinizle çelişebilir. Yine de, “yeni siz” her zaman, daha önce yaptığınız ve artık genel profilinizin bir parçası olarak somutlaştırılan açıklamalarınızın karşısında duracaktır. Kahvaltınızın içeriği uzun vadede çok az etkiye sahip olsa da, benzer şekilde kolayca paylaşılan diğer veriler, belirli bir iş bulma yeteneğinizi makul şekilde etkileyebilecek veya diğer yaşam deneyimlerini ve hırslarını engelleyebilecek sonuçlar doğurabilir.

Başkaları hakkındaki bilgileri paylaşırken olduğu gibi, kendinizle ilgili bilgileri açıklamadan önce son derece dikkatli olunmalıdır. Şüpheniz varsa, en iyisi bunu yapmamaktır. Kısa vadeli kazanç, eğer varsa, daha sonraki sonuçlarla kolaylıkla ağır basabilir. Son olarak, içeriği paylaştıktan sonra kaldırmaktan sorumlu olmadığımızı ve bunu yapamayabileceğimizi bilmelisiniz.

Sosyal Medya Verilerinin Kullanımındaki Kısıtlamalar

Citytrips.tv web sitemizin bir ziyaretçisi olarak, başkalarıyla ilgili kişisel bilgiler için sosyal medyayı veya burada yer alan diğer platformları “mayınlama” izniniz yoktur. İnsanların verileri herkese açık olarak görüntülediği durumlarda bile, bunu, bu bilgileri yakalama, çoğaltma veya yeniden kullanma özgürlüğünüz varmış gibi yorumlamamalısınız. Web sitemizdeki sosyal medya veya ilgili platformların herhangi bir kullanımı yalnızca etkileşimli kullanım içindir, yalnızca web sitesi ziyareti sırasında geçerlidir.

Sosyal Medya Verilerinin Doğruluğu

Herhangi bir sosyal medya platformu kullanıcı tarafından oluşturulan içerik üzerine kurulduğundan, bu gerçeği, okuduğunuz herhangi bir şeyin gerçekliğini belirlemeye çalışmak için düşünmelisiniz. Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği doğrulamaktan sorumlu değiliz. En iyi uygulamalar politikası, tüm bu içeriği kesinlikle fikir olarak görmek değil, gerçek anlamda olacaktır.

Potansiyel Sorumluluk Sorunları

Ayrıca, kelimelerinizin başkalarına zarar vermesi nedeniyle sorumluluğu tetikleyebileceğine dikkat etmelisiniz. Serbest konuşma hakkınız olsa da, başkalarına zarar verme hakkınız yoktur. Hukuki hukukun temel ilkeleri kapsamında, aşağıdaki durumlarda ya da her zaman aşağıdakilerden sorumlu olan kişilerden daima sorumlu olursunuz:

1. harekete geçmeniz gerekiyordu, ancak yapmadınız (yani - bazı "bakım yükümlülüğü")
2. hareket etmekten kaçınmanız gerekiyordu, ancak yapmadınız (yani - iftira, hakaret vb.)

Bu "ihmal ve komisyon günahları", bir veya daha fazla ticari kuruluş kisvesi altında iş yaptığınızı iddia etseniz de iddia etmeseniz de sizin için sorunlara neden olabilir. Yasa dışı ve etik olmayan davranış, bir şirket veya LLC adına yapıldığında, hala yasa dışı ve etik olmayan davranıştır. Yasadışı ve etik olmayan davranışlarda bulunmak nadiren bir iş planının bir parçası olduğundan, şüpheli bir şekilde herhangi bir resmi sıfatla faaliyet gösteriyorsunuz, ancak daha ziyade, kişisel suistimali gerçekleştirmek için bu kapasiteden yararlanıyorsunuz. Durumunuzun (potansiyel) sonuçları veya bu web sitesinden veya başka bir siteden kaynaklanan yasal sorunlara ilişkin hukuki tavsiye almak isterseniz, lisanslı bir avukata danışmalısınız.

DEĞİŞİKLİK BİLDİRİMİ: İdari ve yasal uyarı sayfalarımızın herhangi birinde olduğu gibi, bu sayfanın içeriği zaman içinde değişebilir ve değişecektir. Buna göre, bu sayfa bir sonraki ziyaretinizden itibaren farklı okunabilir. Bu değişiklikler, sizi ve Citytrips.tv web sitemizi korumak için gerekli olup Citytrips.tv tarafından gerçekleştirilir. Bu sayfa sizin için önemliyse, değişiklik yürürlüğe girmeden önce veya sonra değiştirilen içeriğe ilişkin başka bir bildirim sağlanmayacağından sık sık tekrar kontrol etmelisiniz.

TELİF HAKKI UYARI: Bu site de dahil olmak üzere bu web sitesindeki yasal uyarılar ve idari sayfalar bir avukat tarafından özenle hazırlanmıştır. Citytrips.tv olarak, sizin ve bizim güvenliğimiz için Citytrips.tv'deki bu yasal bildirimlerin ve idari sayfaların kullanımına lisans vermek için ödeme yaptık. Bu materyal herhangi bir nedenle hiçbir şekilde kullanılamaz ve izinsiz kullanım, ihlal edenleri tespit etmek için Copyscape aracılığıyla denetlenir.

SORULAR / YORUMLAR / ENDİŞELER: Bu sayfanın içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya başka bir nedenle bize ulaşmak istiyorsanız, bu bağlantıyı takip ederek ulaşabilirsiniz: https://Citytrips.tv