Şehir GezileriTV | GÖRMEK İÇİN ÇOK ŞEY

Tayland'da Yeni Yıl Partisi 2022

Tayland'da Yeni Yıl Partisi 2022

Aralık yaklaşıyor ve işte o zaman yeni yıl partileri kapımızı çalacak. Yeterli bir bütçeniz varsa, bu sefer Tayland 2022'de bir yeni yıl partisi planlamaya ne dersiniz? Gerçekleşen gece hayatı ve kulüp partilerinin yanı sıra, Tayland'daki açık hava yeni yıl kutlamaları muhteşem ve çok eğlencelidir. Birçok sokak partisi yıllık ritüellerdir ve her seferinde hatasız bir çılgınlık vaat eder. Plaj eğlencesini tekme müzik, eğlenceli canlı performanslar ve çok daha fazlasıyla bir araya getiriyorlar. yeni yıl 2022

popüler gece kulüplerindeki kutlamalar da aynı derecede eğlencelidir. Tayland'ın dünyadaki en sıcak yılbaşı partisi destinasyonu olması kesinlikle şaşırtıcı değil. 

YASAL UYARI: Blogumuzda paylaşılan tüm detaylar sadece etkinlikler hakkında bilgi verme amacına hizmet etmektedir. Travel Triangle, bu blogda listelenen Noel ve Yeni Yıl etkinlikleri için bilet rezervasyonu yapma hakkına sahip değildir. Okuyucular, bilet rezervasyonu için ilgili rezervasyon bağlantılarına (varsa) ulaşabilir veya Travel Triangle dışındaki ilgili etkinlik organizatörleri ile iletişime geçebilir.

Açık hava partileriyle başlayarak, Tayland 2022'deki en iyi yeni yıl partisini seçmek için bilmeniz gereken her şey burada.

Mükemmel bir Tayland Yeni Yıl Partisi için, ışıklarla bezeli sokakları ve insanlarla dolup taşan restoranları göreceğiniz Vertigo & Moon Bar Night Bazaar'a gidin. Sadece en şaşırtıcı yerlerden bazılarını görmekle kalmayacak, aynı zamanda en iyi yemek fırsatlarını da yakalayabileceksiniz. Hayatınızın en güzel deneyimlerinden biri haline getirmek için geri sayıma katılmayı unutmayın. Gerçekten de Tayland'da yeni yıl partisi için en iyi yerlerden biri. 

Kalacak Yerler: Banyan Tree Bangkok, UHG'den Siri Sathorn Bangkok, COMO Metropolitan Bangkok

Önemli Yerler: Ratchaprasong Sky Walk, LHONG 1919, SEA LIFE Bangkok Ocean World

Hem bir parti hem de alışveriş hayvanıysanız, Tayland'daki Yeni Yıl için en iyi yer olduğu için 2022'de bir patlama ile çalmak için Bangkok'taki Central World'e gidin. Güneydoğu Asya'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Orta Dünya'ya giden yollar, büyük havai fişeklere tanık olmak için gelen milyonlarca insanla dolu. Bunu çılgın bir alışveriş, içki ve bütün gece parti izler. Rezervasyon yaptırabileceğiniz için burada taksi hizmeti beklemeyin, ancak kalabalık nedeniyle size ulaşamayacak.

Kalacak Yerler: Bangkok'un Merkez Dünya Caddesi, Arnoma Grand Bangkok, Amari Watergate Bangkok

Dünyada yeni yıl arifesini kutlamak için en iyi 7. yer olarak gösterilen Bangkok Countdown, Tayland'ın yeni yıl partisinin en iyisidir. On yıllık efsane, dünya çapında canlı yayınlar, yüksek enerjili konserler, büyülü havai fişekler ve ateş sanat eserleri ile kutluyor. Üstüne üstlük, bu parti eğlence düşkünlerini asla şaşırtmadı. Gülümsemeler Ülkesi'ni ziyaret etmek ve 2022 Bangkok yeni yıl havai fişeklerinin büyüleyici manzarasına tanık olmak ve yeni yılı bir patlama ile karşılamak için daha iyi bir neden olmayabilir.

Tayland'daki en iyi yeni yıl partisi için Dolunay Partisi'ne gidin. Yüzlerce eğlence düşkünü tek bir amaç için Haad Rin plajına akın ediyor – sadece yeni yıl arifesinde Tayland'daki dolunay partilerinde içmek, dans etmek, içmek, parti yapmak, yemek yemek, içmek ve dans etmek. Ve tüm bunlar devam ediyor iyi gece yarısından sonra ve genellikle güneş yeni yılda ilk kez parlayana kadar. Ünlü dolunay partisi tüm yıl boyunca asla bu kadar çılgın değildir, bu yüzden Tayland 2022'de bu Yeni Yıl için en iyi yer burası!

Kalacak Yerler: Blue Lotus Resort, Phangan Bayshore Resort, Milky Bay Resort

Önemli Yerler: Tanga Sala Gece Pazarı, Mae Haat Plajı

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: Su Bebeklerinin 12'de Eğlenmesi İçin Tayland'da 2022 Kickass Su Sporları

5. Khao San Yolu'nda Sokak Partisi, Bangkok

Tayland'da yeni yıl kutlamaları sırasında Khao San Road, Bangkok'ta bir sokak partisi

Resim Kaynak

Durum ne olursa olsun, Khao San Road, Bangkok'ta Yeni Yılı geçirmek için gelen parti insanlarını hayal kırıklığına uğratmaz. Canlı müzik, sokak dansı, içkiler ve yeni yılın en iyi ruhla karşılandığından emin olmak için yapılacak çok şey var. Tayland'ın Yeni Yıl kutlaması, dünyanın her yerinden genç yabancılarla tanışmayı ve güneş görünene kadar parti yapmayı içerir. Sırt çantalı gezginler, sokak barları ve restoranlarla dolup taşan bir kalabalık sizi rahatsız etmiyorsa burası tam size göre.

Biraz huzurlu kutlamalar arıyorsanız, yakınlardaki Royal Plaza olan Sanam Luang'a gidin. Burada insanlar dualarla ve gökyüzüne renkli sıcak hava fenerleri salarak kutlarlar.

Kalacak Yerler: Mulberry Hotel Bangkok Khaosan Yolu, D&D Inn Bangkok, D&D Inn Bangkok

Önemli Yerler: Büyük Saray, Wat Phra Kaew (Wat Phra Si Rattana)

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: 2022'de Tayland'da Noel'i Şenliklerin Sevinçlerinin Keyfini Çıkarmak İçin Kutlayın

6. Chiang Mai Yolunda Fenerler ve Işıklar

Yee_Peng_Sansai_

Resim Kaynak

Yeni yıl arifesinde Chiang Mai'deki Fenerler ve Işıklar etkinliği, Bangkok'un Orta Dünya Fener festivalinin daha sakin ve daha güzel versiyonu. Ground Zero - Tha Pae Kapısı'nın çevresindeki bölge, geceleri yeni yıl tatili sırasında canlı müzik performanslarına ve yüksek sesli havai fişek gösterilerine ev sahipliği yapar. Yeni yılı karşılamak için gökyüzüne binlerce fener bırakıldı. Bu kesinlikle Tayland'da yeni yıl partisi için en gözde yerlerden biri. Aslında söylentiye göre bu yılki Fenerler ve Işıklar Festivali Tayland'daki Yılbaşı Gecesinden daha büyük ve daha parlak olacak.

Kalacak Yerler: Otoyol Oteli, Shangri-La Oteli, Chiang Mai

Önemli Yerler: Doi Pui, Chiang Mai Kapı Pazarı, Wat Prasingh

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: 25'de 5K Yaş Altı Arkadaşlarla 30 Gün İçinde Bangkok'ta Yapılacak 2022 Heyecan Verici Şey

7. Chiang Mai'de Nehir Kenarı Müzik Çılgınlığı

Chiang Mai'deki geri sayım müzik festivali, Tayland'daki en müzikli yeni yıl kutlamalarından birini düzenliyor

Resim Kaynak

Büyük Chao Phraya nehrinin aksine, Ping nehrinin kıyıları daha az kalabalık. Özellikle Tayland'daki yeni yıl partisi civarında olağanüstü müzik performansları getiren daha az kaotik bir parti mekanı var. Bu dönemde, nehrin doğu kıyısındaki parti yerleri solo konserlere, gruplara, füzyona ve daha fazlasına ev sahipliği yapar. Streç ayrıca, eğlence için hafif müzik eşliğinde sakin yemek için bazı mükemmel restoran ve barlara sahiptir. Tarzınız buysa, Chiang Mai'deki yılbaşı kutlaması kaçırılmamalıdır.

Kalacak Yerler: Cheeva Dee Otel, Cheeva Dee Otel, ECO Resort Chiang Mai

Önemli Yerler: Wat Chedi Luang, Wat Phra Singh Woramahawihan

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: INR'yi Sıfır veya Düşük Ücretle Tayland Bahtına Dönüştürebileceğiniz En İyi 5 Yer!

Tayland tatilinizi planlıyorsunuz ama ne yapacağınız konusunda kafanız mı karıştı? Bu Tayland seyahat hikayeleri, şimdiye kadarki en iyi seyahatinizi bulmanıza yardımcı olur!

Gerçek seyahat hikayeleri. Gerçek kalır. Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak kullanışlı ipuçları.

8. Loy Nava Nehir Gezisinde Kutlamalar

Tayland'da yeni yıl kutlaması arifesinde ışıklı bir Loy Nava Nehri

Resim Kaynak

Açık hava yeni yıl partileri Tayland'da öne çıkan tek şey değil. Partnerinizle romantik bir kaçamak arıyorsanız, Loya Nava nehir gezisi bir balo sağlar. Chao Phraya Nehri üzerindeki tarihi Tasaneeya Nava tik ağacından pirinç mavnasında seyir, yaşam için bir deneyimdir.

Parıldayan yıldızlar ve yapay ışıklar altında mum ışığında bir akşam yemeği ve nehir kenarındaki çiçekli atmosfer, Tayland'daki yeni yıl kutlamaları sırasında romantik bir yeni yıl tarihi için gereken her şeyi halleder. Buna muhteşem bir on servisli Tay geleneksel akşam yemeğini ve üstün hizmeti ekleyin; büyülü randevu gecesini hiç unutmayacaksın.

Kalacak Yerler: Shangri-La Hotel, Bangkok, Center Point Hotel Silom, Bangkok Yarımadası

Önemli Yerler: Siam Paragon

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: Tayland'da Hemen Ziyaret Etmeniz Gereken 15 Güzel Plaj

9. Çatıda Gösteriş

Yeni yıl kutlamaları sırasında Tayland'da bir çatıdan ufuk çizgisinin büyüleyici manzarası

Resim Kaynak

Sokak partilerine gidemiyorsanız, çatı katındaki bir restoranda veya bir gökyüzü barda eğlencelere katılmayı deneyin. Tayland'ın ünlü çatı barlarından ve kafelerinden birinde ruh eşinizle cömert bir akşam yemeği planlayın ve rezervasyon yapın. Tayland'ın mutfak standartlarını değerlendirirken kutlamaların muhteşem manzarasını görmek için Lebua'ya veya Sirocco & Sky Bar'a gidebilirsiniz.

Kalacak Yerler: Phi Phi Otel, Holiday Inn Resort Phi Phi Adası

Önemli Yerler: Koh Phi Phi Leh ve Maya Körfezi, Phi Phi Bakış Noktası

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: Kazazede Fantezileri İçin Tayland'daki En İyi 15 Ada

10. Yeni Yıl Konserleri ve Tatil Köyü Galaları

Yeni yıl kutlamaları sırasında Tayland'da bir çatı restoranı

Resim Kaynak

Ünlü açık hava kutlamalarının yanı sıra Tayland'ın gece kulüpleri de özel DJ geceleriyle dolup taşıyor. Ne de olsa müzik, içecekler ve dans pisti Tayland'daki büyük bir yeni yıl partisine giden yollardan kesinlikle emin.

Tüm gecelik parti paketlerinin yanı sıra yeni yıla özel konser programı, 15 Aralık'tan sonra lüks kulüpler ve tatil köyleri tarafından dağıtılıyor. Centara Grand, Central Plaza Ladprao Bangkok'ta yeni yıl partisi için rezervasyonlar şimdiden açık. Gece yarısı partisi otelin çatı katındaki restoran ve bar Blue Sky'da düzenlenecektir.

Kalacak Yerler: Yok

Önemli Yerler: Yok

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: Tayland 15'de Aşk, Işık ve Mirasla İlgili 2022 Muhteşem Festival!

11. Surin Plajı'nda Eğlence ve Barbekü, Phuket

Surin Plajı'nda Eğlence ve Barbekü, Phuket

Image SourceTayland 2022'de Yeni Yılı kutlamanın en neşeli yollarından biri, Phuket'teki en büyük Tayland yeni yıl plaj partisi için Tayland 2022'de Yeni Yıl Arifesinde Surin Plajı'na inmektir. Phuket uzun zamandır Tayland'ın en iyi parti şehirlerinden biri olarak anılıyor ve bunun iyi bir nedeni var! Adanın en güzel plajlarından biri olan Surin'e yakın Bangla Yolu'ndaki nabız gibi atılan kulüp sahnesi, yılın son gününde burada parti yapmanın zaten popüler havasına katkıda bulunuyor.

Paris Hilton iki yıl önce burada parti yaptığından beri, bu güzel kum şeridi, tüm adanın esasen havai fişekler, plaj barbeküleri, canlı eğlence, özel gala yemekleri ve daha fazla içki ile bir parti cennetine dönüştürüldüğü en eğlenceli Yılbaşı eğlencelerine tanık oldu. evet diyebileceğinizden daha fazla!

Yani, Tayland'da Yılbaşı Gecesini nerede geçireceğini merak edenler için cevap Surin! Parti havasına girin ve sınırsız hayattan gerçekten zevk almak için bu nadir şansın tadını çıkarın!

Kalacak Yerler: Novotel Phuket Kamala Beach, Palmyrah Surin Daire

Önemli Aktiviteler: Bang Thao plajı

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: Tayland'da Sırt Çantasıyla Seyahat Etmek İçin 12 İpucu: Yapılması ve Yapılmaması Gerekenlerin Listesi

12. Pattaya'nın Yürüyen Sokağının Sarhoş Şeritleri

Pattaya'nın Yürüyüş Caddesi'nin Boozy Lanes

Image Source Bir kilometrelik eğlence, yemek ve çılgınlık kovası olan Pattaya'daki Yürüyüş Caddesi, Tayland'da Yılbaşı Gecesi'nde tanınmaz bir manzaraya dönüşüyor. Sokaklarda sıralanan sayısız barla birlikte, sizi bütün gece bağımlı kılacak bitmeyen bir likör stoğu geliyor. Pattaya'da, Pattaya'daki birçok plajdan birine gitmeden önce saat 12'yi (ve hatta daha sonra!) iyi, daha fazla içki!

Ayrıca Outrigger Laguna Phuket Beach Resort, tıpkı Tayland 2022'deki Yeni Yıl arifesinde olduğu gibi bir galaya hazırlanıyor. Daha sonra bash, tüm misafirleri için güzel bir grup performansı ile birlikte ayrıntılı ve muhteşem bir menü sundu. Benzer teklifler ve paketler için Facebook'ta Avista Hideaway Resort & Spa Phuket, Baan Laimai Beach Resort, Banyan Tree'de Çift Havuzlu Villalar ve The Shore at Katathani Resort gibi Tayland tatil köylerini takip etmeye devam edin.

Kalacak Yerler: P72 Hotel Walking Street Pattaya, Walking Street Konuk Evi, The Beverly Hotel Pattaya

Önemli Yerler: Sriracha Tiger Hayvanat Bahçesi, Hakikat Tapınağı, Cartoon Network Amazone

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: Eylül'de Tayland: 2022'de Eğlenceli Bir Tatil İçin Bir Cep Rehberi

13. ASIATIQUE Nehir Kıyısı

Asya

Asiatique, Yılbaşı gecesini geçirebileceğiniz bir başka yer. Bir gezgin için iki farklı deneyimi birleştiren muhteşem bir yer. Asiatique'de alışveriş merkezi ve gece pazarı bir arada yaşanabilir. Yeni yıla kendiniz ve sevdikleriniz için alışveriş yaparak hoş geldiniz. Uluslararası ve Tay mutfağından leziz yemekler sunan çok sayıda restoran bulunmaktadır. Ayrıca, pazar Chao Phraya Nehri'nin hemen yanındadır ve ortamı daha da eğlenceli hale getirir.

Kalacak Yerler: Capella Bangkok, Hotel Once Bangkok, Station8 Hostel

Önemli Yerler: Saphan Taksin

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: Bir Sonraki Tatilinizde Uçan Hanuman Phuket ile Ziplining'i Daha Önce Hiç Olmadığı Gibi Yaşayın!

14. Koh Phi Phi Adası'nda Meşgul Vibes

gece plaj partisi

Koh Phi Phi, Bangkok'taki en işlek adadır ve kesinlikle yeni yıl partisi için en iyi yerlerden biridir. Kalabalıklar ve harika bir parti havası arasında bir yılbaşı partisinin tadını çıkarma fikriniz varsa, o zaman kesinlikle hayatınızın en güzel zamanını Phi Phi adasında geçireceksiniz. Süper turistik havayı tercih etmeyenler, Tayland'ın yeni yılı 2022 için bu yerden uzak durmalı. O yüzden acele edin ve hemen yerinizi ayırtın.

Kalacak Yerler: Phi Phi The Beach Resort, Phi Phi Cliff Beach Resort, Phi Phi Cliff Beach Resort

Önemli Yerler: Ko Phi Phi Lee, Maya Körfezi, Ko Bida Nok

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: 2022'de Phuket'te Tüplü Dalış: Tayland'daki En İyi Deniz Yaşamına Tanıklık Etmek İçin Bir Kılavuz

15. Koh Samui Yeni Yıl

w geri çekilme Tayland'da resepsiyon

Koh Samui, 2022 Bangkok yılbaşı için en iyi yerlerden biridir. Koh Samui, kardeş adası Koh Phangan'a göre biraz daha büyüktür ve turistik gezginlerle dolu harika parti mekanları sunar. Dev ve hiç bitmeyen partiler için Nikki veya Chaweng plajını ziyaret edin. Daha dinlendirici bir yer istiyorsanız Maenam Plajı ve Choeng Mon Plajı'na gidin.

Sadece bu değil, Koh Samui'de şnorkelli yüzme, egzotik plajlar, güzel tapınaklar, muhteşem şelaleler gibi pek çok aktivite var; Bu nedenle konaklamanızı en az 4 ila 5 gün olarak planladığınızdan emin olun.

Kalacak Yerler: W Koh Samui, InterContinental Koh Samui Resort, InterContinental Koh Samui Resort

Önemli Yerler: Chaweng Plajı, Wat Plai Laem, Lamai Plajı

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: Phuket'te En Egzotik Türlerden Bazılarına Ev Sahipliği Yapan 5 Milli Park!

16. Koh Lanta Adası

Koh Lanta sahilinde ateş gösterisi

Koh Lanta adası, sırt çantalı gezginler için Tayland'da yılbaşı partisi için en popüler yerlerden biridir. Kesinlikle Tayland'ın biraz daha az turistik bir parçası ama yine de gruplar, DJ'ler ve harika canlı müzik eşliğinde muhteşem yılbaşı partilerine ev sahipliği yapıyorlar. Tayland'daki dijital göçebeler için harika bir parti yeri.

Kalacak Yerler: Koh Lanta Adası, Cha-Ba Bungalovları ve Sanat galerisi, Lanta New Beach Bungalovları

Önemli Yerler: Mu Ko Lanta Ulusal Parkı, Kantiang Körfezi

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

Önerilen Okuma: Tayland'a Özel Turist Vizesi Artık Tüm Gezginler İçin 90 Güne Kadar Mevcut. Heyecanlı?

17. Meta Müzik Festivali, Bangkok NYE

Austin City Limits Music Festival 2019 Hakkında İlginç Gerçekler

Meta Müzik Festivali, Tayland'daki en iyi yeni yıl partisidir. Nihai deneyime ve yılın en iyi işbirliklerinden birine hazır olun. Ünlü DJ'ler, harika müzikler ve bitmeyen bir parti ile; festival, Malezya'nın en büyük müzik festivallerinden biri olan Neon Countdown ile güçlerini birleştiriyor.

Kalacak Yerler: Zircon Hotel, The Home Hotel, Livotel Hotel Hua Mak

Önemli Yerler: Rajamangala Ulusal Stadyumu, Prasart Müzesi

En Yakın Havaalanı: Suvarnabhumi Havaalanı

650'ten fazla yurt içi ve yurt dışı varış noktası için 65'den fazla doğrulanmış seyahat acentesiyle TravelTriangle'da unutulmaz tatiller için rezervasyon yapın.

Kaynak link