Şehir GezileriTV | GÖRMEK İÇİN ÇOK ŞEY

Telif Bildirimi

The following describes the Copyright Notice for our Citytrips.tv website.

The entire contents of our Citytrips.tv website are protected by intellectual property law, including international copyright and trademark laws. The owner of the copyrights and/or trademarks are our website, and/or other third party licensors or related entities.

Herhangi bir makale, kitap, e-kitap, belge, blog yazısı, yazılım, uygulama, eklenti, eklenti, sanat, grafik, resim, fotoğraf, video, web semineri, kayıt veya aracılığıyla görüntülenen veya dinlenen diğer materyallerin haklarına sahip değilsiniz. Citytrips.tv web sitemizden veya e-posta yoluyla veya bir üyelik sitesinde korunan içerik yoluyla. Web sitemizde blog yorumu gibi verilerin yayınlanması bu gerçeği değiştirmez ve size veriler üzerinde herhangi bir hak vermez. Web sitemizin bir parçası haline geldiğinde içeriğinize ilişkin tüm haklardan feragat edersiniz.

METİN, GRAFİK, KOD VE / VEYA YAZILIM DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, WEB SİTEMİZDEKİ MALZEMEDEN DEĞİŞTİRMEYİN, KOPYALAYINIZ, İYİLEŞTİRMEYİN, YENİLEMEZ, YÜKLENİYOR, SONRAKİ, ŞİDDET VEYA DAĞITIM YAPABİLİRSİNİZ. Materyalde yaptığınız tüm kopyalarda orijinal materyalde bulunan tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet uyarılarını saklamanız gerekir. Malzemeyi herhangi bir kamu veya ticari amaç için herhangi bir şekilde satamaz ya da değiştiremez ya da çoğaltamaz, görüntüleyemez, kamuya açık olarak dağıtamaz, dağıtamaz ya da başka bir şekilde kullanamazsınız. Ücretli materyallerin başka herhangi bir web sitesinde veya ağa bağlı bir bilgisayar ortamında herhangi bir amaç için kullanılması yasaktır. Şartların veya koşulların herhangi birini ihlal ederseniz, malzemeyi kullanma izniniz otomatik olarak sona erer ve materyalden yaptığınız tüm kopyaları derhal imha etmeniz gerekir.

You are granted a nonexclusive, nontransferable, revocable license to use our Citytrips.tv website only for private, personal, noncommercial reasons. You may print and download portions of material from the different areas of the website solely for your own non-commercial use, provided that you agree not to change the content from its original form. Moreover, you agree not to modify or delete any copyright or proprietary notices. Also note that any notice on any portion or our website that forbids printing and downloading trumps all prior statements and controls.

As a user at Citytrips.tv, you agree to use the products and services offered by our website in a manner consistent with all applicable local, state and federal laws and regulations. No material shall be stored or transmitted which infringes or violates the rights of others, which is unlawful, obscene, profane, indecent or otherwise objectionable, threatening, defamatory, or invasive of privacy or publicity rights.

Our website prohibits conduct that might constitute a criminal offense, give rise to civil liability or otherwise violate any law. Any activity that restricts or inhibits any other Citytrips.tv user from using the services of our website is also prohibited. Unless allowed by a written agreement, you may not post or transmit advertising or commercial solicitation on our website.

DEĞİŞİKLİK BİLDİRİMİ: İdari ve yasal uyarı sayfalarımızın herhangi birinde olduğu gibi, bu sayfanın içeriği zaman içinde değişebilir ve değişecektir. Buna göre, bu sayfa bir sonraki ziyaretinizden itibaren farklı okunabilir. Bu değişiklikler, sizi ve Citytrips.tv web sitemizi korumak için gerekli olup Citytrips.tv tarafından gerçekleştirilir. Bu sayfa sizin için önemliyse, değişiklik yürürlüğe girmeden önce veya sonra değiştirilen içeriğe ilişkin başka bir bildirim sağlanmayacağından sık sık tekrar kontrol etmelisiniz.

TELİF HAKKI UYARI: Bu site de dahil olmak üzere bu web sitesindeki yasal uyarılar ve idari sayfalar bir avukat tarafından özenle hazırlanmıştır. Citytrips.tv olarak, sizin ve bizim güvenliğimiz için Citytrips.tv'deki bu yasal bildirimlerin ve idari sayfaların kullanımına lisans vermek için ödeme yaptık. Bu materyal herhangi bir nedenle hiçbir şekilde kullanılamaz ve izinsiz kullanım, ihlal edenleri tespit etmek için Copyscape aracılığıyla denetlenir.

SORULAR / YORUMLAR / ENDİŞELER: If you have any questions about the contents of this page, or simply wish to reach us for any other reason, you may do so by following this link: https://Citytrips.tv